RMCF0201FT1K50
DigiKeyn tuotenumero
RMCF0201FT1K50TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RMCF0201FT1K50CT-ND - Cut Tape (CT)
RMCF0201FT1K50DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RMCF0201FT1K50
Kuvaus
RES 1.5K OHM 1% 1/20W 0201
Tarkka kuvaus
1.5 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Piirivastukset 0201 (0603 metrinen) Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
RMCF0201FT1K50 -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,011" (0,28mm)