RHC2512FT100K
DigiKeyn tuotenumero
RHC2512FT100KTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RHC2512FT100KCT-ND - Cut Tape (CT)
RHC2512FT100KDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RHC2512FT100K
Kuvaus
RES 100K OHM 1% 2W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 kOhms ±1% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RHC2512FT100K -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,248" pit. x 0,126" lev. (6,30mm x 3,20mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)