RGC0603DTC174K on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KOA Speer Electronics, Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KOA Speer Electronics, Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
174 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
RGC0603DTC174K
DigiKeyn tuotenumero
738-RGC0603DTC174KTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RGC0603DTC174K
Kuvaus
RES 174K OHM 0.5% 1/10W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RGC0603DTC174K -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)