RAVF164DJT10K0
DigiKeyn tuotenumero
RAVF164DJT10K0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RAVF164DJT10K0CT-ND - Cut Tape (CT)
RAVF164DJT10K0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RAVF164DJT10K0
Kuvaus
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206
Tarkka kuvaus
10k Ohm ±5% 100mW Teho per elementti Eristetty 4 tusverkot vastusryhmät ±200ppm/°C 1206 (3216 metrinen), kupera, liitosnavat pitkällä sivulla
EDA/CAD-mallit
RAVF164DJT10K0 -mallit
Kategoria
Teho elementtiä kohden
100mW
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Resistanssi (ohmia)
10k
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)