KAL50FB100R
KAL50FB100R
KAL50FB100R
DigiKeyn tuotenumero
KAL50FB100R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KAL50FB100R
Kuvaus
RES CHAS MNT 100 OHM 1% 50W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 Ohms ±1% 50W Kierresuojattu Koteloidut vastukset
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
KAL50FB100R -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±20ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 275°C
Sarja
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Pakkaustapa
Irtotavara
Pinnoite, kotelon tyyppi
Alumiini
Osan tila
Aktiivinen
Kiinnitysominaisuus
Laipat
Resistanssi
100 Ohms
Koko/mitat
1,968" pit. x 1,140" lev. (49,99mm x 28,96mm)
Toleranssi
±1%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,641" (16,28mm)
Teho (wattia)
50W