HVCB2512FTC10M0 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 17
Tekniset tiedot
10 MOhms ±1% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Korkeajännite, kosteutta kestävä, pulsseja kestävä Paksukalvo
Stackpole Electronics Inc. HVC Series High-Voltage Precision Chip Resistors | Datasheet Preview
HVCB2512FTC10M0
DigiKeyn tuotenumero
HVCB2512FTC10M0-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HVCB2512FTC10M0
Kuvaus
RES 10M OHM 1% 2W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HVCB2512FTC10M0 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Korkeajännite, kosteutta kestävä, pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,250" pit. x 0,125" lev. (6,35mm x 3,18mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,030" (0,76mm)