HVCB2512CDC100M
DigiKeyn tuotenumero
HVCB2512CDC100M-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HVCB2512CDC100M
Kuvaus
RES 100M OHM 0.25% 2W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 MOhms ±0,25% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Korkeajännite, kosteutta kestävä, pulsseja kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
HVCB2512CDC100M -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Koko/mitat
0,250" pit. x 0,125" lev. (6,35mm x 3,18mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,030" (0,76mm)