HVCB2010DDC500M
DigiKeyn tuotenumero
HVCB2010DDC500MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
HVCB2010DDC500MCT-ND - Cut Tape (CT)
HVCB2010DDC500MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HVCB2010DDC500M
Kuvaus
RES 500M OHM 0.5% 1W 2010
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
500 MOhms ±0,5% 1W Piirivastukset 2010 (5025 metrinen) Korkeajännite, kosteutta kestävä, pulsseja kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HVCB2010DDC500M -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Korkeajännite, kosteutta kestävä, pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2010 (5025 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,200" pit. x 0,100" lev. (5,08mm x 2,54mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,030" (0,76mm)