HVCB1206FKC100K
DigiKeyn tuotenumero
HVCB1206FKC100KTR-ND - Rullattu teippi (TR)
HVCB1206FKC100KCT-ND - Cut Tape (CT)
HVCB1206FKC100KDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HVCB1206FKC100K
Kuvaus
RES 100K OHM 1% 1/3W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 kOhms ±1% 0,333W, 1/3W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Korkeajännite, kosteutta kestävä, pulsseja kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
HVCB1206FKC100K -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,030" (0,75mm)