HVCB0805GDC200M | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HVCB0805GDC200M |
Kuvaus | RES 200M OHM 2% 1/5W 0805 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 200 MOhms ±2% 0,2W, 1/5W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Korkeajännite, kosteutta kestävä, pulsseja kestävä Paksukalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | HVCB0805GDC200M -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Korkeajännite, kosteutta kestävä, pulsseja kestävä |
Valm. | Lämpötilakerroin ±50ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 150°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0805 (2012 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,079" pit. x 0,050" lev. (2,01mm x 1,27mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,025" (0,64mm) |