HVCB0805FDC100M
DigiKeyn tuotenumero
HVCB0805FDC100MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
HVCB0805FDC100MCT-ND - Cut Tape (CT)
HVCB0805FDC100MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HVCB0805FDC100M
Kuvaus
RES 100M OHM 1% 1/5W 0805
Tarkka kuvaus
100 MOhms ±1% 0,2W, 1/5W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Korkeajännite, kosteutta kestävä, pulsseja kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
HVCB0805FDC100M -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,050" lev. (2,01mm x 1,27mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,025" (0,64mm)