HVCB0603JDC220M
DigiKeyn tuotenumero
HVCB0603JDC220MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
HVCB0603JDC220MCT-ND - Cut Tape (CT)
HVCB0603JDC220MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HVCB0603JDC220M
Kuvaus
RES 220M OHM 5% 0.06W 0603
Tarkka kuvaus
220 MOhms ±5% 0,06W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Korkeajännite, kosteutta kestävä, pulsseja kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
HVCB0603JDC220M -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,79mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,51mm)