HVCB0603FDD20M0 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HVCB0603FDD20M0 |
Kuvaus | RES 20M OHM 1% 0.06W 0603 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 20 MOhms ±1% 0,06W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Korkeajännite, kosteutta kestävä, pulsseja kestävä Paksukalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | HVCB0603FDD20M0 -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Korkeajännite, kosteutta kestävä, pulsseja kestävä |
Valm. | Lämpötilakerroin ±100ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 150°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,79mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,020" (0,51mm) |