HVCB0603FDD20M0
DigiKeyn tuotenumero
HVCB0603FDD20M0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
HVCB0603FDD20M0CT-ND - Cut Tape (CT)
HVCB0603FDD20M0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HVCB0603FDD20M0
Kuvaus
RES 20M OHM 1% 0.06W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 MOhms ±1% 0,06W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Korkeajännite, kosteutta kestävä, pulsseja kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HVCB0603FDD20M0 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Korkeajännite, kosteutta kestävä, pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,79mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,51mm)