CSSU2512FT10L0
DigiKeyn tuotenumero
738-CSSU2512FT10L0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
738-CSSU2512FT10L0CT-ND - Cut Tape (CT)
738-CSSU2512FT10L0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSSU2512FT10L0
Kuvaus
RES SHUNT, 2512, 0.01 OHM, 1%, 5
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 mOhms ±1% 5W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus Metallielementti
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CSSU2512FT10L0 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 170°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,250" pit. x 0,120" lev. (6,35mm x 3,05mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,033" (0,84mm)