CSSU2512FT10L0 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CSSU2512FT10L0 |
Kuvaus | RES SHUNT, 2512, 0.01 OHM, 1%, 5 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 22 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 mOhms ±1% 5W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus Metallielementti |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CSSU2512FT10L0 -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus |
Valm. | Lämpötilakerroin ±50ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 170°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 2512 (6332 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,250" pit. x 0,120" lev. (6,35mm x 3,05mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,033" (0,84mm) |