CSSH2728FT10L0
DigiKeyn tuotenumero
CSSH2728FT10L0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
CSSH2728FT10L0CT-ND - Cut Tape (CT)
CSSH2728FT10L0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSSH2728FT10L0
Kuvaus
RES 0.01 OHM 1% 4W 2728
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 mOhms ±1% 4W Piirivastukset Leveä 2827 (7067 metrinen), 2728 Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus Metallielementti
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CSSH2728FT10L0 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus
Valm.
Lämpötilakerroin
±15ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 225°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
Leveä 2827 (7067 metrinen), 2728
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,264" pit. x 0,283" lev. (6,71mm x 7,19mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,049" (1,24mm)