CSRN2512FK50L0
DigiKeyn tuotenumero
CSRN2512FK50L0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
CSRN2512FK50L0CT-ND - Cut Tape (CT)
CSRN2512FK50L0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSRN2512FK50L0
Kuvaus
RES 0.05 OHM 1% 2W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 mOhms ±1% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CSRN2512FK50L0 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,250" pit. x 0,124" lev. (6,35mm x 3,15mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)