CFM14JT220R
DigiKeyn tuotenumero
S220QTR-ND - Rullattu teippi (TR)
S220QCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CFM14JT220R
Kuvaus
RES 220 OHM 5% 1/4W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Turva Hiilikalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CFM14JT220R -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava pinnoite, Turva
Sarja
Lämpötilakerroin
0/ -400ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Toleranssi
Koko/mitat
0,067" halk. x 0,130" pit. (1,70mm x 3,30mm)