CF18JT220R | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | CF18JT220RTR-ND - Rullattu teippi (TR) CF18JT220RCT-ND - Cut Tape (CT) |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CF18JT220R |
Kuvaus | RES 220 OHM 5% 1/8W AXIAL |
Valmistajan vakio toimitusaika | 23 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 220 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Hiilikalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CF18JT220R -mallit |
Kategoria | Koostumus |
Valm. | Lämpötilakerroin 0/ -400ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) | Pakkaus / kotelo |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus Aksiaalinen |
Resistanssi | Koko/mitat 0,067" halk. x 0,130" pit. (1,70mm x 3,30mm) |