CF14JT3K30 | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | CF14JT3K30TR-ND - Rullattu teippi (TR) CF14JT3K30CT-ND - Cut Tape (CT) |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CF14JT3K30 |
Kuvaus | RES 3.3K OHM 5% 1/4W AXIAL |
Valmistajan vakio toimitusaika | 23 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 3.3 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Hiilikalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CF14JT3K30 -mallit |
Kategoria | Koostumus |
Valm. | Lämpötilakerroin 0/ -400ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) | Pakkaus / kotelo |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus Aksiaalinen |
Resistanssi | Koko/mitat 0,091" halk. x 0,236" pit. (2,30mm x 6,00mm) |