CF14JT3K30
DigiKeyn tuotenumero
CF14JT3K30TR-ND - Rullattu teippi (TR)
CF14JT3K30CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CF14JT3K30
Kuvaus
RES 3.3K OHM 5% 1/4W AXIAL
Tarkka kuvaus
3.3 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Hiilikalvo
EDA/CAD-mallit
CF14JT3K30 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,091" halk. x 0,236" pit. (2,30mm x 6,00mm)