CF14JT120R
DigiKeyn tuotenumero
CF14JT120RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CF14JT120RCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CF14JT120R
Kuvaus
RES 120 OHM 5% 1/4W AXIAL
Tarkka kuvaus
120 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Hiilikalvo
EDA/CAD-mallit
CF14JT120R -mallit
Lämpötilakerroin
0/ -400ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,091" halk. x 0,236" pit. (2,30mm x 6,00mm)