CF14JT100K
DigiKeyn tuotenumero
CF14JT100KTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CF14JT100KCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CF14JT100K
Kuvaus
RES 100K OHM 5% 1/4W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Hiilikalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CF14JT100K -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Lämpötilakerroin
0/ -850ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,091" halk. x 0,236" pit. (2,30mm x 6,00mm)