CD18ZT0R00 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CD18ZT0R00 |
Kuvaus | RES 0 OHM JUMPER 1/8W AXIAL |
Valmistajan vakio toimitusaika | 23 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 0 Ohms Hyppyjohto 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Hiilikalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CD18ZT0R00 -mallit |
Kategoria | Teho (wattia) |
Valm. | Koostumus |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) | Pakkaus / kotelo |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus Aksiaalinen |
Resistanssi | Koko/mitat 0,071" halk. x 0,126" pit. (1,80mm x 3,20mm) |