CD18ZT0R00
DigiKeyn tuotenumero
738-CD18ZT0R00TR-ND - Rullattu teippi (TR)
738-CD18ZT0R00CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD18ZT0R00
Kuvaus
RES 0 OHM JUMPER 1/8W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0 Ohms Hyppyjohto 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Hiilikalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CD18ZT0R00 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Koostumus
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,071" halk. x 0,126" pit. (1,80mm x 3,20mm)