CB5JBR330
DigiKeyn tuotenumero
CB5JBR330-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CB5JBR330
Kuvaus
RES 0.33 OHM 5% 5W AXIAL
Tarkka kuvaus
330 mOhms ±5% 5W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekinkestävä, Kosteutta kestävä, Turva Kierresuojattu
EDA/CAD-mallit
CB5JBR330 -mallit
Lämpötilakerroin
±500ppm/°C
Toimintalämpötila
-55°C – 275°C
Koko/mitat
0,374" neliö x 0,866" pit. (9,50mm x 22,00mm)