CB5JB2R00
DigiKeyn tuotenumero
CB5JB2R00-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CB5JB2R00
Kuvaus
RES 2 OHM 5% 5W AXIAL
Tarkka kuvaus
2 Ohms ±5% 5W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekinkestävä, Kosteutta kestävä, Turva Kierresuojattu
EDA/CAD-mallit
CB5JB2R00 -mallit
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Toimintalämpötila
-55°C – 275°C
Koko/mitat
0,374" neliö x 0,866" pit. (9,50mm x 22,00mm)