CB5JB22R0
DigiKeyn tuotenumero
CB5JB22R0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CB5JB22R0
Kuvaus
RES 22 OHM 5% 5W AXIAL
Tarkka kuvaus
22 Ohms ±5% 5W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekinkestävä, Kosteutta kestävä, Turva Kierresuojattu
EDA/CAD-mallit
CB5JB22R0 -mallit
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Toimintalämpötila
-55°C – 275°C
Koko/mitat
0,374" neliö x 0,866" pit. (9,50mm x 22,00mm)