CB5JB100R
DigiKeyn tuotenumero
CB5JB100R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CB5JB100R
Kuvaus
RES 100 OHM 5% 5W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 Ohms ±5% 5W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekinkestävä, Kosteutta kestävä, Turva Kierresuojattu
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CB5JB100R -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Liekinkestävä, Kosteutta kestävä, Turva
Sarja
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Pakkaustapa
Kaukalo
Toimintalämpötila
-55°C – 275°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Toleranssi
Koko/mitat
0,374" neliö x 0,866" pit. (9,50mm x 22,00mm)