CB10JB15R0 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
YAGEO
Varastossa: 0
Samankaltainen
TE Connectivity Passive Product
Varastossa: 770
Tekniset tiedot
15 Ohms ±5% 10W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekinkestävä, Kosteutta kestävä, Turva Kierresuojattu
CB10JB15R0
DigiKeyn tuotenumero
CB10JB15R0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CB10JB15R0
Kuvaus
RES 15 OHM 5% 10W AXIAL
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CB10JB15R0 -mallit
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Toimintalämpötila
-55°C – 275°C
Koko/mitat
0,374" neliö x 1,890" pit. (9,50mm x 48,00mm)