CB10JB150R on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
YAGEO
Varastossa: 0
150 Ohms ±5% 10W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekinkestävä, Kosteutta kestävä, Turva Kierresuojattu
CB10JB150R
DigiKeyn tuotenumero
CB10JB150R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CB10JB150R
Kuvaus
RES 150 OHM 5% 10W AXIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CB10JB150R -mallit
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Toimintalämpötila
-55°C – 275°C
Koko/mitat
0,374" neliö x 1,890" pit. (9,50mm x 48,00mm)