CB10JB11R0
DigiKeyn tuotenumero
CB10JB11R0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CB10JB11R0
Kuvaus
RES 11 OHM 5% 10W AXIAL
Tarkka kuvaus
11 Ohms ±5% 10W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekinkestävä, Kosteutta kestävä, Turva Kierresuojattu
EDA/CAD-mallit
CB10JB11R0 -mallit
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Toimintalämpötila
-55°C – 275°C
Koko/mitat
0,374" neliö x 1,890" pit. (9,50mm x 48,00mm)