CB10JB110R
DigiKeyn tuotenumero
CB10JB110R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CB10JB110R
Kuvaus
RES 110 OHM 5% 10W AXIAL
Tarkka kuvaus
110 Ohms ±5% 10W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekinkestävä, Kosteutta kestävä, Turva Kierresuojattu
EDA/CAD-mallit
CB10JB110R -mallit
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Toimintalämpötila
-55°C – 275°C
Koko/mitat
0,374" neliö x 1,890" pit. (9,50mm x 48,00mm)