CB10JB100R on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
YAGEO
Varastossa: 0
Samankaltainen
TE Connectivity Passive Product
Varastossa: 413
Tekniset tiedot
100 Ohms ±5% 10W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekinkestävä, Kosteutta kestävä, Turva Kierresuojattu
CB10JB100R
DigiKeyn tuotenumero
CB10JB100R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CB10JB100R
Kuvaus
RES 100 OHM 5% 10W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CB10JB100R -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Liekinkestävä, Kosteutta kestävä, Turva
Sarja
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-55°C – 275°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Toleranssi
Koko/mitat
0,374" neliö x 1,890" pit. (9,50mm x 48,00mm)