ASRM1JA10K0
DigiKeyn tuotenumero
ASRM1JA10K0CT-ND - Cut Tape (CT)
ASRM1JA10K0TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASRM1JA10K0
Kuvaus
RES 10K OHM 5% 1W AXIAL
Tarkka kuvaus
10 kOhms ±5% 1W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Pulsseja kestävä, Turva Metallikalvo
EDA/CAD-mallit
ASRM1JA10K0 -mallit
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava pinnoite, Pulsseja kestävä, Turva
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,157" halk. x 0,433" pit. (4,00mm x 11,00mm)