ASRM12JA200R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ASRM12JA200R |
Kuvaus | RES, SURGE, 1/2W, 200 OHM, 5% |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 200 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekinkestävä, Pulsseja kestävä, Turva Metallikalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | ASRM12JA200R -mallit |
Kategoria | Koostumus |
Valm. | Ominaisuudet Liekinkestävä, Pulsseja kestävä, Turva |
Sarja | Lämpötilakerroin 0/ -1800ppm/°C |
Pakkaustapa Cut Tape (CT) Teippi ja rasia (TB) | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo |
Resistanssi | Valmistajan laitepakkaus Aksiaalinen |
Toleranssi | Koko/mitat 0,118" halk. x 0,354" pit. (3,00mm x 9,00mm) |