ASRM12JA180R
DigiKeyn tuotenumero
738-ASRM12JA180RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
738-ASRM12JA180RCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASRM12JA180R
Kuvaus
RES, SURGE, 1/2W, 180 OHM, 5%
Tarkka kuvaus
180 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekinkestävä, Pulsseja kestävä, Turva Metallikalvo
EDA/CAD-mallit
ASRM12JA180R -mallit
Ominaisuudet
Liekinkestävä, Pulsseja kestävä, Turva
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,118" halk. x 0,354" pit. (3,00mm x 9,00mm)