ASRM12JA100R
DigiKeyn tuotenumero
738-ASRM12JA100RCT-ND - Cut Tape (CT)
738-ASRM12JA100RTB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASRM12JA100R
Kuvaus
RES 100 OHM 5% 1/2W AXIAL
Tarkka kuvaus
100 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Pulsseja kestävä, Turva Metallikalvo
EDA/CAD-mallit
ASRM12JA100R -mallit
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava pinnoite, Pulsseja kestävä, Turva
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,118" halk. x 0,354" pit. (3,00mm x 9,00mm)