ASR14JB560R
DigiKeyn tuotenumero
738-ASR14JB560R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASR14JB560R
Kuvaus
RES 560 OHM 5% 1/4W AXIAL
Tarkka kuvaus
560 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Pulsseja kestävä, Turva Metallikalvo
EDA/CAD-mallit
ASR14JB560R -mallit
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,091" halk. x 0,236" pit. (2,30mm x 6,00mm)