ASR14JA10K0 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
10 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Pulsseja kestävä, Turva Metallikalvo
ASR/ASRM Resistors
ASR14JA10K0
DigiKeyn tuotenumero
ASR14JA10K0-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASR14JA10K0
Kuvaus
RES 10K OHM 5% 1/4W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ASR14JA10K0 -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava pinnoite, Pulsseja kestävä, Turva
Sarja
Lämpötilakerroin
0/ -1800ppm/°C
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Toleranssi
Koko/mitat
0,091" halk. x 0,236" pit. (2,30mm x 6,00mm)