SCE5R5V334
DigiKeyn tuotenumero
3239-SCE5R5V334-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SCE5R5V334
Kuvaus
CAP 5.5V -20% +80% 0.33F T/H
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
330 mF (EDLC) superkondensaattorit 5.5 V Aksiaalinen, Purkki - pystysuora 60Ohm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Valmistaja
Sruite Electronic Technology (US)
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Kotelo
Pakkaus / kotelo
Aksiaalinen, Purkki - pystysuora
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
330 mF
Koko/mitat
0,453" halk. (11,50mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,464" (11,80mm)
Jännite – nimellinen
5.5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60Ohm @ 1kHz