SCE5R5C104
DigiKeyn tuotenumero
3239-SCE5R5C104-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SCE5R5C104
Kuvaus
CAP 5.5V -20% +80% 0.1F T/H
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 mF (EDLC) superkondensaattorit 5.5 V Säteittäinen, Purkki 60Ohm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Valmistaja
Sruite Electronic Technology (US)
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
100 mF
Koko/mitat
0,531" halk. (13,50mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,276" (7,00mm)
Jännite – nimellinen
5.5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60Ohm @ 1kHz