TSP-L-0500-203-1%-RLD
DigiKeyn tuotenumero
905-TSP-L-0500-203-1%-RLD-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TSP-L-0500-203-1%-RLD
Kuvaus
SENSOR LINEAR 500MM CONNECTOR
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Resistiivinen anturi Lineaarinen sijainti Taipuisa kalvo - lineaarinen Liitin
Kategoria
Aktuaattorityyppi
Taipuisa kalvo - lineaarinen
Valmistaja
Spectra Symbol
Lineaarisuus
±1%
Sarja
Resistanssi
20 kOhms
Pakkaustapa
Kotelo
Vastuksen toleranssi
±20%
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Mukautettu
Mittaukseen
Lineaarinen sijainti
Terminointityyppi
Liitin
Teknologia
Resistiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 50°C
Lineaarinen alue
0 – 500,00mm (0 – 19,69")