HP-L-0025-103-3%-RH
DigiKeyn tuotenumero
905-1013-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HP-L-0025-103-3%-RH
Kuvaus
SENSOR LINEAR 25MM CONNECTOR
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Resistiivinen anturi Lineaarinen sijainti Taipuisa kalvo - lineaarinen Liitin
Kategoria
Aktuaattorityyppi
Taipuisa kalvo - lineaarinen
Valmistaja
Spectra Symbol
Lineaarisuus
±3%
Sarja
Resistanssi
10 kOhms
Pakkaustapa
Irtotavara
Vastuksen toleranssi
±20%
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Mukautettu
Mittaukseen
Lineaarinen sijainti
Terminointityyppi
Liitin
Teknologia
Resistiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Lineaarinen alue
0 – 25,00mm (0 – 0,98")