SDN5-24-100C
DigiKeyn tuotenumero
2106-SDN5-24-100C-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDN5-24-100C
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 5A
Kategoria
Jännite - lähtö 1
24V
Valmistaja
SolaHD
Virta - lähtö (maks.)
5A
Sarja
Teho (wattia)
120W
Pakkaustapa
Irtotavara
Sovellukset
Vaaralliset sijainnit, Teollinen, ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
0.88
Tulon tyyppi
AC tai DC
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
1
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, IP20, Yleistulo
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
4,36" pit. x 1,97" lev. x 4,85" kork. (110,7mm x 50,0mm x 123,2mm)
DC-jännite - tulo (min.)
90V
Hyväksyjä
CE, cULus, cURus, EAC
DC-jännite - tulo (maks.)
375V