MBRD5100
DigiKeyn tuotenumero
1655-MBRD5100TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1655-MBRD5100CT-ND - Cut Tape (CT)
1655-MBRD5100DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBRD5100
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 5A Kiinnitys pintaan DPAK
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 mA @ 100 V
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
300pF @ 5V, 1MHz
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
DPAK
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
5A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
850 mV @ 5 A