MBRB20200CT
DigiKeyn tuotenumero
1655-MBRB20200CTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1655-MBRB20200CT-ND - Cut Tape (CT)
1655-MBRB20200CTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBRB20200CT
Kuvaus
DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V D2PAK
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 200 V Kiinnitys pintaan TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valmistaja
SMC Diode Solutions
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 mA @ 200 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Pakkaus / kotelo
TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB
Teknologia
Schottky
Valmistajan laitepakkaus
D2PAK
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
200 V
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 A