MBR15200S
DigiKeyn tuotenumero
1655-MBR15200STR-ND - Rullattu teippi (TR)
1655-MBR15200SCT-ND - Cut Tape (CT)
1655-MBR15200SDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBR15200S
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 200V 15A TO277B
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 200 V 15A Kiinnitys pintaan TO-277B
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 mA @ 200 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
400pF @ 5V, 1MHz
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
200 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-277B
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
15A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 200°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
920 mV @ 15 A