GBPC25005
DigiKeyn tuotenumero
1655-GBPC25005CT-ND - Cut Tape (CT)
1655-GBPC25005TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GBPC25005
Kuvaus
BRIDGE RECT 1PHASE 50V 25A GBPC
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Siltatasasuuntaaja Yksivaiheinen Standardi 50 V QC-liitosnapa GBPC
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.1 V @ 12.5 A
Valmistaja
SMC Diode Solutions
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 50 V
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
QC-liitosnapa
Diodityyppi
Yksivaiheinen
Pakkaus / kotelo
4-neliö, GBPC
Teknologia
Standardi
Valmistajan laitepakkaus
GBPC
Jännite - estosuunnan huippu (maks.)
50 V
Päätuotenumero
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
25 A